معرفی مدیر جدید مجتمع گهرزمین


مراسم تودیع و معارفه مدیر مجتمع گهرزمین در روز بیستم شهریور ۹۸ برگزار شد.
در این نشست علی‌اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت گهرزمین ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان به تلاش‌های همکارانش برای ارتقاء شرکت اشاره کرد و گفت: “در کنار موفقیت‌ها، پیشرفت پروژه‌ها را داشتیم که این نشان از تلاش و کوشش همکاران مجموعه می باشد. تصور ما بر این است که تا پایان شهریورماه با حمایت هیئت مدیره، تست‌های اولیه‌ی گندله‌سازی شروع شود.”
پوریانی عملکرد شرکت را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: “در مدت بهره‌برداری معدن، در عمق ۱۵۰ متری به سنگ آهن دست پیدا کردیم که موفقیت چشمگیری می باشد. وی با اشاره به ۴۴۰ میلیون تن عملیات معدنکاری گفت: تاکنون بالغ بر ۴۰ میلیون تن استخراج سنگ آهن را داشتیم که این میزان در کشور بی‌سابقه است. مدیرعامل گهرزمین در ادامه با اشاره به ثبت رکوردهای تولید افزود: تولید ۱۳ میلیون تن کنسانتره در دو سال و نیم نشان از تلاش و کوشش همکاران است. درواقع گهرزمین بالاترین راندمان را در سطح کشور دارد که برای منافع شرکت باید نهایت تلاشمان را انجام دهیم.”
وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمینه‌ی بهره‌برداری نیز ابراز امیدواری کرد و عنوان کرد:”با آمدن دستگاه‌های جدید میزان استخراج را افزایش خواهیم داد.”
مهندس علی اکبر پوریانی در ادامه خاطر نشان کرد: از زحمات و تلاش های دلسوزانه ی مهندس عباس سلیمان‌زاده که در کنار دیگر همکاران نقش موثر و بسزایی در جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء شرکت داشته اند، قدردانی می کنم. پوریانی در تودیع سلیمان‌زاده گفت: “من از صمیم قلب ناراحتم که آقای سلیمان‌زاده در این جایگاه در مجموعه حضور ندارند و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم.” البته امیدواریم بتوانیم از تجریباتشان در آینده استفاده کنیم.
مدیرعامل گهرزمین همچنین با معرفی مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام شرکت با حفظ سمت به عنوان مدیر جدید مجتمع، خاطرنشان کرد: “مهندس رحیمیان از بزرگان صنعت و معدن کشور و از تجربه‌ داران این عرصه هستند که آرزوی موفقیت در پست جدید را برای ایشان دارم.”
پوریانی در پایان سخنان خود خواستار تداوم همدلی و همپوشانی در راستای پیشرفت شرکت شد.
در ادامه‌ی این جلسه مهندس غلامحسین رحیمیان ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیر سابق سایت گهرزمین، از عباس سلیمان‌زاده به خاطر خدمات و زحمات بسیار، سپاسگزاری کرد و گفت: “امروز شرکت در رتبه‌ی ۱۱ می باشد که امیدواریم با همت عزیزان شاهد قرار گرفتن شرکت در رتبه‌های برتری باشیم‌.”
سپس دکتر سعید صادقی عضو هیات مدیره گهرزمین از خدمات مهندس عباس سلیمان‌زاده به عنوان منشاء بسیاری از خیرات نام برد و گفت: “جا دارد به پیشکسوتی پاکدست و تیزبین چون آقای رحیمیان که مدیر مجتمع شدند تبریک ویژه عرض کنم. وی با اشاره به اینکه آینده از آن ما می باشد و تخریب یکدیگر عین بی‌عدالتی است افزود: امید است با همت و همدلی موجب سربلندی مجموعه باشیم و در راستای تولید ملی تلاش و فرصت سازی کنیم . عضو هیئت مدیره گهرزمین در پایان ضمن تاکید بر حس انسان دوستی و احترام جامعه گفت: باید در جهت انسانیت تلاش کنیم و به مسئولیت به عنوان یک تعهد نگاه کنیم.”
لازم بذکر است مهندس غلامحسین رحیمیان تاکنون عناوینی چون” مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، رئیس هیئت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی، عضو هیئت مدیره شرکت زغال سنگ البرز غربی، عضو هیئت مدیره شرکت سنگاب آذرشهر و… را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.